Kategorie

Nagroda rodziców 2019

dla kolekcji muślinowej

DOCTOR NAP

W 2019 r. polski producent DOCTOR NAP (dawna DOBRANOCKA) wziął udział w XII edycji konkursu Nagroda Rodziców, zorganizowanej przez serwis kreatywnych rodziców Zabawkowicz.pl W skład Jury konkursowego wchodziły znane osoby ze świata muzyki, sportu, filmu, mody, mediów (m.in. Dorota Gardias, Anna Dereszowska, Beata Sadowska, Maja Popielarska …) posiadające dzieci a więc mogące się pochwalić doświadczeniem w kwestii nie tylko bezpieczeństwa ale i indywidualnych upodobań naszych milusińskich.

Kryteria oceny to:

  1. bezpieczeństwo i jakość wykonania
  2. funkcjonalność
  3. pomysł
  4. design
  5. opis produktów

Nagrodzone przedmioty, akcesoria w tym zabawki podlegają dalszej promocji medialnej ułatwiającej rodzicom dokonywanie świadomych wyborów zakupowych. DOCTOR NAP zaprezentował:

  1. koszulkę nocną z muślinu
  2. muślinowy otulacz
  3. owijkę
  4. muślinowe śpioszki
  5. kocyk Swallow

Cała kolekcja DOCTOR NAP została oceniona bardzo pozytywnie pod kątem miękkości oraz delikatności materiału, funkcjonalności zaproponowanych rozwiązań jak i wyjątkowo komfortowych fasonów.

Warto zaznaczyć, iż muślin to jeden z najczystszych, najprostszych i wyjątkowo delikatnych materiałów. Muślin bawełniany charakteryzuje się cienkim splotem, dzięki czemu jest on wyjątkowo przewiewny i lekki. Ma to oczywisty wpływ na zdolność materiału do oddychania. Muślin bawełniany zmniejsza ryzyko przegrzania, dbając równocześnie o utrzymanie właściwej temperatury. Jest to doskonały wybór nie tylko z myślą o malutkich dzieciach ale i ich mamach. Tkanina ta jest wolna od sztucznych dodatków, posiada naturalny skład. Tkana z najczystszych włókien bawełnianych. Producent DOCTOR NAP zaproponował kobietom w ciąży oraz karmiącym koszule nocne z serii Organic Muślin wykonane z naturalnego, bawełnianego materiału. Tkanina dedykowana mamom jest przewiewna i delikatna, świetnie dopasowuje się do każdego kształtu. Wygodne napy ułatwiają dostęp do piersi w trakcie karmienia maluszka. Muślinowe piżamki Mix&Match wykonane są z materiału, który pochłania kilkakrotnie więcej wilgoci niż inne tkaniny. Są one bardzo miękkie przez co przyjazne kobiecemu ciału.