Kategorie

ZMYSŁOWY LUKSUS NA KAŻDĄ PORĘ ROKU

Kolejnym zaprzyjaźnionym producentem, którego mamy przyjemność Wam przedstawić jest firma Axami, specjalizująca się w tworzeniu jakże wspaniałej bielizny damskiej. Kolekcje Axami zachwycają haftem, kolorystyką oraz niepowtarzalnym wzornictwem. Ich zaletą jest wdzięk i wyjątkowa elegancja. Są to kolekcje śmiałe, seksowne a zarazem niezwykle subtelne o klasycznej estetyce. Podążając za bieżącymi trendami firma systematycznie uczestniczy w targach w Paryżu oraz Londynie. Atutem Axami jest długoletni staż na rynku – ponad 20 lat. Znajomość oczekiwań Klientek oraz bieżących trendów wyzwala kreatywność a zarazem pozwala na realne zaspakajanie potrzeb.

6021.jpg  6021b.jpg


Axami to luksusowa marka kreująca nowy porządek w trendach i wzornictwie. Na pierwszym planie stawia komfort i świeże spojrzenie na klasyczną, ponadczasową elegancję. Poszczególne kolekcje skierowane są do kobiet, które cenią wysoką jakość tkanin oraz niepowtarzalne wzornictwo. Bielizna ta dedykowana jest kobietom odważnym i zdecydowanym, które nie godzą się na kompromisy a zarazem ambitnie dążą do celu. Są również rozważne i romantyczne. Axami wykorzystuje do tworzenia swoich projektów włoskie, hiszpańskie, francuskie oraz szwajcarskie tkaniny. Delikatne koronki urzekają nonszalanckim szykiem oraz wyjątkową precyzją wykonania.

5th Avenue biustonosz soft V-6031  5th Avenue biustonosz soft V-6031


Dbałość o każdy szczegół oraz doskonała jakość wykończenia sprawiają, iż marka stała się jedną z bardziej cenionych na rynkach światowych. Halki, koszulki znajdujące się w wyjątkowo bogatej ofercie szyte są z delikatnych tiulów, subtelnych koronek oraz miękkiej satyny. Wysokogatunkowa bawełna oraz przyjazna mikrofibra daje bieliźnie Axami klasyczną miękkość gwarantując równocześnie idealne dopasowanie i komfort użytkowania. Efektem starań producenta są produkty olśniewające wizualnie, nowoczesne a zarazem dostosowane do kształtu ciała i potrzeb organizmu.

Axami Spinell komplet V-5649  Axami Spinell komplet V-5649

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą naszego sklepu.