Kategorie

Szanuj bieliznę swoją … czyli jak dbać o nasze bieliźniane perełki :)

      Delikatna, koronkowa czy bawełniana bielizna wymaga szczególnej pielęgnacji. Warto pamiętać, że od sposobu prania czy konserwacji zależy okres jej użytkowania. Poza tym bielizna znajduje się najbliżej skóry dlatego też zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Jeżeli będziemy o nią odpowiedni dbać, możemy nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale będzie nas cieszyła przez długie lata. A przecież o to chodzi! Pamiętaj, że delikatne tkaniny zasługują na szczególną uwagę i wymagają wyjątkowego sposobu użytkowania.

Axami Preciosa Spinell komplet V-5649   Axami Preciosa Agate komplet V-5679

Zanim oczywiści przystąpisz do prania obejrzyj uważnie swoją bieliznę, usuń pęknięcia oraz uszkodzenia, zapnij haftki i jeżeli jest to możliwe usuń najdelikatniejsze elementy dekoracyjne.
        Osobiście sugerujemy pranie ręczne, w letniej wodzie. Jeżeli jednak preferujesz pranie w pralce, to jedynie przy użyciu programu do prania delikatnego w temperaturze max.30ºC. Zbyt wysoka temperatura może spowodować rozciągnięcie materiału i szybsze zniszczenie bielizny. Używaj delikatnego płynu. My polecamy te środki, które przeznaczone są do prania ubranek dziecięcych. Nie używaj chloru, który niszczy materiał. Doskonałą metodą zapobiegającą rozciąganiu jest płukanie w ciepłej a następnie w zimnej wodzie. Jeżeli jednak zdecydowałaś się na pranie bielizny w pralce, umieść ją w specjalnym woreczku aby nie zaciągnęła się o inne prane rzeczy. Po zakończeniu prania nadmiar wody wyciśnij lekko w ręcznik ewentualnie rozłóż na płasko do czasu aż wyschnie.

Irall Abigail komplet   Irall Martina komplet


Skoro już poznałaś podstawowe zasady dbania o bieliznę, czas na wybór nowego kompletu. My polecamy produkty sprawdzone, rekomendowane przez nasze Klientki, które preferują doskonałą jakość i komfort użytkowania w każdym przypadku.

Ekskluzywna bielizna damska

Zapraszamy na strony naszego sklepu.