Filtrowanie

Włączone filtry:
Producent
Rozmiar
Kolor

PROMOCJE Jest 40 produktów.

Pokazuje 1 - 40 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 40 elementów

Promocje w LadyLine.pl 

Nasza oferta promocyjna zawarta w kategorii Promocje skierowana jest do osób chcących skorzystać z okazji cenowych. Pytanie zasadnicze! Kto nie kocha wyprzedaży? W grupie produktów w cenach promocyjnych dostępne są nie tylko końcówki kolekcji ale i prawdziwe unikaty. Zwykle w promocji dostępne są piżamy damskie bawełniane, koszulki satynowe, seksowna bielizna damska komplety, ciepłe szlafroki damskie, bielizna modelująca brzuch, koronkowe body, gorsety damskie koronkowe, biustonosze ... W zasadzie w ofercie promocyjnej mogą się pojawić produkty wchodzące w skład każdej z naszych kategorii. Wysokość promocji uzależniona jest oczywiście od pory roku, rodzaju promowanego asortymentu oraz od czasu trwania promocji. 

Ceny promocyjne dostosowane do aktualnych trendów

Przed podjęciem decyzji zakupowej warto się zastanowić czy dany produkt jest nam tak naprawdę potrzebny. Czy aby nie działamy pod wpływem impulsu? Szkoda czasu na niepotrzebne zwroty. Przed złożeniem zamówienia sprawdź czy model, który Ci się podoba jest dostępny w określonym rozmiarze. Oferta promocyjna to także wybiórcze modele w przypadku których możesz nie mieć dostępu do pełnej gamy rozmiarów. Końcówki kolekcji to również pojedyncze, ostatnie na stanie modele w przypadku których czasami nie ma możliwości podmiany na inny rozmiar. Niższe ceny podyktowane są sezonowością asortymentu ale i chęcią przekazania Ci bliższych informacji na temat produktów, które możesz kupić w LadyLine.pl w nieco niższej cenie!

Produkty wchodzące w skład końcówek kolekcji to asortyment znanych, polskich marek takich jak Doctor Nap, Irall, Gortex, Luna, Taro itd.