Lista produktów producenta: Kinga

Polska firma produkująca bieliznę damską od 1993r.

Zaczęło się w 1993 r., kiedy to znana w całej Polsce białostocka spółdzielnia zakończyła swoją działalność, pozostawiając specjalistyczne maszyny i wykwalifikowaną kadrę. Zainspirowało to pełnych zapału młodych ludzi i stało się początkiem rozwojowego biznesu.


Pierwsze biustonosze przygotowywała właścicielka, która do dziś akceptuje każdy model wychodzący z pracowni. Rozpoznawalne wzornictwo znane jest też dla nowego pokolenia klientek, które wychowywały się z tym znakiem jakości.


Kinga – jako jedna z niewielu firm w Polsce – odważnie może podpisać swoje produkty: Made in Poland. WSZYSTKO, czyli pełna produkcja odbywa się w kraju.


Po ponad dwudziestu latach prosperowania na rynku bielizny Kinga może z dumą powiedzieć, że ma swój własny, rozpoznawalny design. Klientki doceniają niepowtarzalne wzornictwo i wracają po kolejne modele.


Firma każdego roku proponuje nowe kolekcje, które przygotowuje z dwuletnim wyprzedzeniem. Rokroczna obecność na Targach Bielizny w Paryżu (Salon International de la Lingerie) potwierdza znajomość najnowszych trendów. Pozwala to zaoferować klientkom bieliznę zawsze modną w danym sezonie.


Logo Kinga


Zapisz

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.Uwaga! Przerwa urlopowa !!!

Uprzejmie informujemy że w okresie od 07.02.2018 do 24.02.2019 mamy przerwę urlopowa. Zespól Ladyline
FB